+421 907-922-776

Klenoty

Oblasť drahých kovov je zameraná na výrobu materiálov pre klenotníkov. Patria sem tradičné moderné zlaté, strieborné klenotnícke zliatiny a pájky vo forme drôtov a plechov, zlatá a strieborná retiazkovina a klenotnícke mechaniky.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v spracovaní materiálov s obsahom drahých kovov môžeme ponúknuť kvalitné zlaté a strieborné klenotnícke zliatiny a pájky dodávané vo forme plechov a drôtov. V svojej činnosti sa nespoliehame len na tradičné a overené výrobky, ale neustále pracujeme na inovácii a vývoji výrobkov nových.

Jedným z najúspešnejších výrobkov sú zlaté pájky pre postupové spájkovanie montovaných zlatých šperkov a ich opravy. Vďaka správne zvoleným pracovným intervalom týchto spájok nedochádza k nežiadúcemu roztavení okolitých spojov. Prácu zlatníkov určite zlepší i využitie našej ponuky klenotníckych polotovarov (mechanik a reťazoviny). Výkupy klenotníckych odpadov a ich výmeny za tovar nový, realizované našou firmou zaisťovaciou komplexnosť našich služieb pre zákazníkov. Našou snahou je uspokojiť zákazníka ako kvalitou a priaznivými cenami výrobkov, tak aj vysokou úrovňou služieb a včasností dodávok.

Drahé kovy vo všetkých formách, ktoré môžete potrebovať: zlaté a strieborné klenotnícke zliatiny a pájky vo forme plechov a drôtov, zlatá a strieborná reťazovina v metráži, zlaté a strieborné klenotnícke polotovary (pérové krúžky, karabínky, patenty, balóniky).

Na všetkých predajniach predávame zlaté a strieborné šperky našich ako aj zahraničných výrobcov.