+421 907-922-776

Klenoty

Táto oblasť drahých kovov je zameraná na výrobu materiálov pre klenotníkov. Patria sem tradičné moderné zlaté a strieborné klenotnícke zliatiny, pájky, zlatá a strieborná retiazkovina a klenotnícke mechaniky.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v spracovaní materiálov s obsahom drahých kovov môžeme ponúknuť kvalitné zliatiny dodávané vo forme plechov a drôtov. V svojej činnosti sa nespoliehame len na tradičné a overené výrobky, ale neustále pracujeme na inovácii a vývoji výrobkov nových.

Jedným z najúspešnejších výrobkov sú zlaté pájky pre postupové spájkovanie montovaných zlatých šperkov a ich opravy. Vďaka správne zvoleným pracovným intervalom týchto spájok nedochádza k nežiadúcemu roztaveniu okolitých spojov. Prácu zlatníkov určite zlepší i využitie našej ponuky klenotníckych polotovarov (mechaník a reťazoviny). Naša firma zaisťuje komplexnosť služieb pre zákazníkov, či už ide o výkup klenotníckych odpadov, alebo ich výmena za nový tovar. Našou snahou je uspokojiť zákazníka ako kvalitou a priaznivými cenami výrobkov, tak aj vysokou úrovňou služieb a včasnosťou dodávok.

Kompletný prehľad všetkých foriem zlatníckeho polotovaru z drahých kovov, ktorý ponúkame, nájdete v našom e- shope: zlaté a strieborné plechy v rôznych hrúbkach a farbách, drôty vo forme šiny alebo guľatiny, reťazovina, mechaniky.