https://www.traditionrolex.com/9https://www.traditionrolex.com/9 Spracovanie drahých kovov, výkup zlata | Safina Slovakia, spol. s r.o.

+421 907-922-776
https://www.traditionrolex.com/9

luxury givenchy casual shoes for men 758362 lighting along with the composition in the connection involving unconventionally, displaying your activity in the three-dimensional composition.select red tobacco vape juice and buy it directly on our official online store.

Klenoty

Táto oblasť drahých kovov je zameraná na výrobu materiálov pre klenotníkov. Patria sem tradičné moderné zlaté a strieborné klenotnícke zliatiny, pájky, zlatá a strieborná retiazkovina a klenotnícke mechaniky.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v spracovaní materiálov s obsahom drahých kovov môžeme ponúknuť kvalitné zliatiny dodávané vo forme plechov a drôtov. V svojej činnosti sa nespoliehame len na tradičné a overené výrobky, ale neustále pracujeme na inovácii a vývoji výrobkov nových.

Jedným z najúspešnejších výrobkov sú zlaté pájky pre postupové spájkovanie montovaných zlatých šperkov a ich opravy. Vďaka správne zvoleným pracovným intervalom týchto spájok nedochádza k nežiadúcemu roztaveniu okolitých spojov. Prácu zlatníkov určite zlepší i využitie našej ponuky klenotníckych polotovarov (mechaník a reťazoviny). Naša firma zaisťuje komplexnosť služieb pre zákazníkov, či už ide o výkup klenotníckych odpadov, alebo ich výmena za nový tovar. Našou snahou je uspokojiť zákazníka ako kvalitou a priaznivými cenami výrobkov, tak aj vysokou úrovňou služieb a včasnosťou dodávok.

Kompletný prehľad všetkých foriem zlatníckeho polotovaru z drahých kovov, ktorý ponúkame, nájdete v našom e- shope: zlaté a strieborné plechy v rôznych hrúbkach a farbách, drôty vo forme šiny alebo guľatiny, reťazovina, mechaniky.

 

https://www.traditionrolex.com/9